Hakkımızda

Şirket Hakkında

Biz Kimiz?

Batı Danışmanlık, dış ticaret ve gümrükleme alanında kazandığı tecrübesi ile Değerli Müşterilerine en doğru hizmeti vermek ve yararlanabilecekleri Devlet Destekleri konusunda bilgilendirme yapmak amacıyla kuruldu. Firmaların dış ticaret ve gümrükleme süreçlerinde karşılaştığı maliyetleri yasal fırsatlar çerçevesinde en aza indirerek sadece büyümelerine odaklanmalarını kendimize motto edindik.

Vizyon ve Misyonumuz

Batı Danışmanlık, hizmet verdiği firmaların alabileceği tüm destekleri sağlamakla kendini sorumlu hissetmektedir. Öncelikli olarak güven duygusu ile hareket eden bu yapı, hızlı ve pratik çözümleri ile en doğru yol arkadaşınız olacak. Şimdi süreçleri geliştirme ve işimizi büyütme zamanı, size yardımcı olabileceğimiz alanları tespit edelim ve yola koyulalım.

415

Bilgilendirilen Şirket

136+

Maliyet Denetimi

769

Dış Ticaret Danışmanlığı

96

Teşvik Belge Başvurusu

Hizmetlerimiz

Şeffaf ve çözüm odaklı iş planımızla birlikte etkili sonuçlar elde ederek işletmenize değer katıyoruz.
1- Devlet Destekleri
33%
2- Dış Ticaret Danışmanlığı
66%
3- Gümrük Süreçleri ve Maliyet Denetimleri
100%
Yaklaşımımız

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Firmanıza ait dış ticaret verileri, sektör bilgileri, firma yapınız, personel sayısı gibi bilgileri edindikten sonra Dış Ticaretinizin geliştirilmesi ve maliyetlerinizin düşürülmesi için size en uygun iş planını birlikte belirliyor ve adım adım hedeflerimize doğru ilerliyoruz.

1- Devlet Destekleri

  • 1.Teşvik Belgeleri ve Destekler

2- Dış Ticaret Danışmanlığı

  • 1.İhracat & İthalat Süreç Geliştirme

3- Gümrük Süreçleri

  • 1.Maliyet Düşüren Yasal Faaliyetler
Batı Danışmanlık

Danışmanlık Alanlarımız

Şeffaf ve çözüm odaklı iş planımızla birlikte etkili sonuçlar elde ederek işletmenize değer katıyoruz.

Size Hangi Alanlarda Yardımcı Olabiliriz?

Fuar Destekleri, Navlun Desteği, Markalaşma, Yurtdışı Gezi Desteği, Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği, Turquality…

YYS Yeterliliği , OKS Yeterliliği , İthalat Süreç Geliştirme, İhracat Süreç Geliştirme

Uzun yıllardır imalat yapıp, ticaret ile uğraşıp bir türlü ihracata başlayamamak birçok ticaret erbabının önemli bir sorunu. Bu tabuyu yıkmak, süreçleri geliştirmek ve ihracat operasyonlarınıza şekil vermek için birlikte planlama yaparak işlemlerimize başlıyoruz.

İç piyasada talep edilen yeni bir ürün, imalat için gereken hammadde, ülke içinde maliyet nedeniyle ticarete konu etmediğiniz tüm hammadde, yarı mamul ve son ürünler için ithalat süreçlerinizi birlikte organize edelim.

Ticaretin hayli zorlaştığı günümüzde artık her adımımızda maliyetler söz konusu ve bu durumun ticaretimize sekte vurmaması için doğru analizler yapılmalı. Artan navlun fiyatları, hammadde krizleri, kur farkları gibi global etkenler işlerimizi günden güne zora sokmakta. Bu süreçleri en doğru şekilde analiz ederek ticaretimizi yüksek kar ve minimum maliyet anlayışı ile yürütmemiz gerekmekte. 

Our Team Members

Oue Creative Team

Aliquam sodales justo sit amet urna auctor scelerisquinterdum leo anet tempus enim esent egetis hendrerit vel nibh vitae ornar sem velit aliquam facilisivitae finibus risus feslin is hendrerit vel nibh vitae ornar uspendisse consequat quis sem.
Web Developer
Event Organizer
Marketing Head
Sales Manager